sobota, 15 kwietnia 2017

UWAŻAJ!!!

Cześć moi momiowicze,
Chciałabym was ostrzec przed momiowymi oszustami różnego typu...


                                                                 #1
                                                            Mara 685
                                                    Od PREZENTÓW
Jak widzicie tu są ślady po oszustwie...
Miałyśmy się wymienić prezentami...
W sumie... to nie wymienić...
 
PLANOWANA KOLEJNOŚĆ WYMIANY:
Jednorogie momo (ja)
Włosy (ona)
Jednorogie momo (ja)
 
KOLEJNOŚĆ JAKA SIĘ ODBYŁA:
Jednorogie momo (ja)
Blok (ona)
NASZCZĘŚIE...
To momo kosztowało 18 diax więc...
 
#2
Nie pamiętam jej nicku -,-
OD PREZENTÓW
 
 
 
Niestety nie mam screena ale to co mówiłam w poprzednim poście...
PLANOWANA KOLEJNOŚĆ
Włosy (ja)
Włosy (ona)
 
KOLEJNOŚĆ JAKA SIĘ ODBYŁA:
Włosy (ja)
BLOK (ona)
TAK WŁAŚNIE STRACIŁAM 5 SZAFIRÓW :(:(:(
PARĘ PORAD JAK UNIKAĆ OSZUSTWA NA MOMIO:
 
-Proś o screen kasy na momio
-Zawsze proś żebyś to ty była 2
- Możesz poznać czy ktoś cię oszuka, po jego zachowaniu
-Na pytania ,,Chcesz m+?''
-Tak
,,To podaj hasło''
Odpowiadaj:
-Moje hasło: Tak...tak...już cię zgłosiłam oszustko!
itd.
 
 
 
 
Mam nadzieję, że weźmiecie sobie do serca to co wam napisałam i życzę wam żebyście już nigdy nie zostali oszukani...
 
Życzę wam także wyjątkowo mokrego śmingusa-dysgusa i miłych świąt<33


 
 

PŁACZ ZE SZCZĘŚCIA

Cześć kochani...
witajcie w nowym pośćie,
chciałam się koniecznie podzielić tym co spotkało mnie na momio...
Po geście użytkowniczki   nwmhihi   aż się trzęsłam ze szczęścia, nwm o co chodziło,
ale ta osoba ma serce <3
Otóż dała mi włosy z prezentów...

Dialog rozmowy:
(ona)                                                 (ja)
                                            Masz szafiry?
Tak
                                       Emmm...czy w jakiś sposób mogła bym dostać od cb te włosy? ZROBIĘ
                                            WSZYSTKO!!!!!!!!!
                                         Albo jak byś była tak dobrym człowiekiem i byś mi je dała za nic...
                                              Zostałam oszukana i straciłam 5 szafirów (wiem naciągara straszna jstm)
Ja też
 No nwm hmmm....
                                                       Dam ci....
                                                            Co chcesz!
                                                          To jak?
                                                        Decydujesz się? jesteś jedyna nadzieją...
                                                                      ?
                                                         (Moje 4 momo)
 No dobra ;-----------;
                                                          A za co?
 Włosy chciałaś?
za momo
                                                        Ok
                                             Będę ci w ratach dawała
OK     
                                           Jak byś dała to...umarłabym ze szczęścia... DASZ?!
                                                                     OMG!!!!!!!!!
to chciałaś włosy?!
                                                           płaczę...
:)                            
                                                
Nie płacz już ci daje...
JEJ WŁOSY <3
plose
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem moje podekstytowanie i... reszta rozmowy nie powinna cię interesować... -,-

Pozdrawiam nwmhihi <3<3<3                              
                                     
                                           
 

czwartek, 13 kwietnia 2017

PREZENTY

Witajcie kochani,
Dzisiaj postanowiłam zrobić posta na temat prezentów.

Ci którzy mają momio, wiedzą, że aktualnie są wielkanocne prezenty...

WŁOSY....
Włosy są zazwyczaj najbardziej oczekiwanym prezentem. Znajdują się one zazwyczaj na końcu
i kosztują albo ok 1500 diamentów (co zdarza się rzadko) albo jak zazwyczaj kosztują one
5/6 szafirów.
Ostatnio wszyscy momiowicze marzą o posiadaniu włosów.
Jednak nikt nie wydaje od tak 5 szafirów :(
Najlepszym sposobem jest po prostu założyć ''zapasowe konto'' i wbijać lvl'e aż do 34, na którym dostaniemy 5 szafirów, po drodze będzie 27 lvl na którym zastaniemy 3 safiry :33
Ja właśnie w ten sposób zaofiarowałam sobie włosy z prezentów emo, które wyglądają tak:
Na tym zdjęciu jest GŁOWA z kokardką za 2 szafiry (którą dostałam od nwm kogo (nawet jej nie otwierałam) LOL)
Włosy i moja postać ^^

Napisz w komentarzu co sądzisz o tych prezentach i czy chcesz te włosy które wyglądają tak :

          
LINK DO GRY https://www.momio.me/

Nick: Lilalala
Lvl: 54 <3
Kasa xd : 159 diax (ostatnio dużo wydawałam) i 4 szafiry :*         Pozdrawiam: Wasza Oleksandra <3




środa, 12 kwietnia 2017

Moje momio

Cześć jestem Ola, mam konto na momio na którym mam nick Lilalala :33
Mam 54 lvl^^
Zapraszajcie do znaj. Przyjmuję od 35 lvl'a






Momio to gra lubiana prze ze mnie...
Ostrzegam, że uzależnia!!!
Jeżeli masz konto na momio to napisz w komentarzu jak się nazywasz.
Jeżeli nie masz konta na tej grze, gorąco polecam założyć konto
Link https://www.momio.me/
To mój 1 post na blogu więc jeżeli masz jakieś uwagi to tego co piszę, napisz je w komentarzu
Hejty przyjmuję na klatę XD
Polecam wejść na mój profil <33


Życzę wam miłych i radośnie w miłości spędzonych Świąt Wielkanocnych :**